Антонівський ліцей

ГоловнаАдміністраціяДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Авторизуватися

Відомість про приміщення та матеріальну базу

Матеріально-технічна база

 

                                Матеріально-технічнабаза

          Антонівськийліцей Антонівської сільської ради Рівненської області розміщена в будівлі 1990року побудови, загальною площею  м кв.,приміщення закладу типове, проектна потужність установи –  425 учнів.

        Заклад розташований за адресою: Рівненськаобласть, Вараський р-н, с. Антонівка, вул. Шкільна2. Ліцей знаходиться укомунальній власності. Стан будівель – задовільний. Навчання відбувається водну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 17 учнів.

  Для реалізації навчально-виховногопроцесу в ліцеї наявні 20 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, їдальня на 127 місць, комбінованамайстерня, кабінет з обслуговуючої праці, спортивний майданчик, спортивнаплощадка.  Ліцей облаштований внутрішнімитуалетами. З 20 навчальних приміщень 8 використовується для навчання учнівпочаткової школи, 12 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

§  1 кабінет українськоїмови та літератури;

§  1 кабінетзарубіжної літератури;

§  1 кабінетматематики;

§  1 кабінетиіноземної мови;

§  1 кабінетиісторії;

§  1 кабінетгеографії;

§  1 кабінетфізики;

§  1 кабінет хімії;

§  2 кабінетиінформатики;

§  1 кабінетзахисту України.

      Навчальний заклад має  кабінет дляпедагогічних працівників (учительську), кабінет психолога,   медичнийпункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 1 приміщення технічногоперсоналу,  роздягальню для учнів науроках з фізичної культури, бібліотеку.

      Кожен навчальний кабінет укомплектованийпартами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожногоробочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах.

      У закладі працює два кабінетиінформатики. У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси. Всікомп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet, навчальнікабінети оснащені: проекторами – 6 штук, телевізорами –14 штук, інтерактивнимидошками – 1 штук..

      Члени адміністрації використовують 2 комп’ютерівта 1 ноутбук. Крім того, 8 ноутбуків установлено в навчальних кабінетах, 4 – вбібліотеці, 1- в кабінеті психолога.

      Завдякипідключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг зАнтонівською ТГ, ведення електронних журналів та іншими загальноосвітнімизакладами.

 

Стаття

З користю для себе

Стаття

Відгуки і пропозиції

Маєте будь-які запитання? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наш сайт ще краще.

Зворотній звязок