Офіційний сайт Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Контакти: antonivka@email.ua тел. (03634)61242
ГоловнаАдміністраціяКонтакти

Авторизуватися

ОГОЛОШЕННЯ

Проводиться конкурс на посаду керівника закладузагальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищВолодимирецького району

Найменування і місцезнаходження закладу: Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Володимирецької ради Рівненської області. 34380 вул. Шкільна, 2,         с. Антонівка,  Володимирецький район,  Рівненська область

 Найменування посади та умови оплати праці:  директорсередньої загальноосвітньої школи; оплата праці відповідно до наказуМіністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкуванняумов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальнихзакладів, установ освіти та наукових установ»

...

>>>ДЕТАЛЬНІШЕ


ЩОДО ВІДГУКІВ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

Надійшла пропозиція від користувачів сайту, щодо створення архівних файлів, а точніше збереження старих новин і фото, які були розміщені раніше. 

Шановні відвідувачі, ми щиро вдячні за вашу активність і  допомогу у розвитку нашого сайту, але, на жаль, безкоштовний хостинг, який ми використовуємо на stenos.net є досить обмежений, і для того, щоб додати нові новини чи фото - потрібно видалити старі.  

Для вирішення цього питання в найближчий час планується додатково створити сторінку в соц. мережі facebook, яка дозволить значно більше розширити наші можливості. Про появу даної сторінки буде повідомлено на сайті у розділі "Новини". 

P.S.

Шановні відвідувачі сайту, просимо Вас у розділі "зворотній зв'язок" залишати власні (дійсні) електронні адреси (не вказувати нашу поштову скриньку) для того, щоб була можливість повідомляти Вас про вирішення того чи іншого питання.АнтонівськаЗОШ тепер і у  Facebook:


https://www.facebook.com/groups/307507563460815/

Оголошення!

Оголошується конкурс на вакантну посаду вчителя початкових класів, для ведення індивідуального навчання (на дому) з учнем 4 класу, за програмою основної школи, з тижневим навантаженням - 5 годин, на період з 01.02.2018 р. до закінчення 2017-2018 н.р.
Звертатись до адміністрації школи.

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти Володимирецькоїрайонної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора:

-Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівВолодимирецької районної ради Рівненської області.

Адреса: Рівненськаобласть, Володимирецький район с.Антонівка вул.. Шкільна,2.

 

Умови оплати праці:

Умови оплати праці: посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерстваосвіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядівпрацівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 №557 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції  України 03 жовтня2005 року за № 1130/11410, з і змінами тадоповненнями, можливі надбавки відповідно до Постанови КабінетуМіністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сіткирозрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремихгалузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами тадоповненнями.

    

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

1.     Громадянин України.

2.     Вільне володіння державною мовою.

3.     Вища освіта не нижче магістра.

4.     Стаж педагогічної діяльності не менше трьох років

5.     Організаторські здібності, фізичний і психічний стан не перешкоджає виконаннюпрофесійних обов’язків.

    

Особи, які  виявилибажання взяти учать у конкурсі, повинні подати такі документи:

1.     Заява про участь у конкурсі.

2.     Копію паспорта та трудової книжки.

3.     Копію диплома про вищу освіту.

4.     Мотиваційний лист (довільної форми).

5.     Перспективний план розвитку навчального закладу (в паперовому вигляді та наелектронних носіях).

6.     Іншідокументи, які, на думку претиндента,підтверджують його професійні та моральніякості.

 

      Увага! Термін подачі документів складає не менше 20 та не більше 30 календарнихднів з дня оприлюднення оголошення.

      Телефон для довідок щодододаткової інформації про проведення конкурсного відбору: (03634) 2-30-09(приймальня відділу освіти), електронна адреса: biryuk2007@ukr.net, моб. (097)0303315-Ковалець Тетяна Вікторівна.

      Засідання конкурсної комісії тапублічна презентація матеріалів претендентів на посаду директора відбудеться 09 січня 2018 року в приміщення актовоїзали відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації.

Стаття

Відгуки і пропозиції

Маєте будь-які запитання? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наш сайт ще краще.

Зворотній звязок