Антонівський ліцей

ГоловнаАдміністраціяДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Авторизуватися

ВАКАНЦІЇ

На 2022/2023 н.р. ваканцій немає.

Шановні батьки!

Повідомляємо,що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» навиконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року«Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнівдо державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальноїсередньої освіти»  була розроблена іпідготовлена для використання електронна системазарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».

 Системадозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей дозакладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіяминеобхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категоріюпершочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. У закладах освітиможуть зазначити: інформацію про заклад освіти, спроможність, мову навчання,завантажити установчі документи та інформацію про територію обслуговування, занеобхідністю вказати додаткову інформацію, яку зможуть бачити всі користувачі.Відповідальні особи в закладах освіти зможуть бачити всі подані заяви у розрізіпершочергових та позачергових, затверджувати перевірені і відхилятиневідповідні. Система «school.isuo.org» є безкоштовною для всіх користувачів.

Інструкціїщодо роботи в системі знаходяться за посиланням school.isuo.org/contact

Шановні батьки!

З метою організації навчання з використанням дистанційнихтехнологій в умовах карантину управлінням освіти і науки Рівненської обласноїдержавної адміністрації запропоновано опитування для батьків, яке допоможеоб’єктивно оцінити ситуацію, за наявності сприятиме вирішенню проблемнихпитань.

Приділіть кілька хвилин і дайте відповідь на поставленіпитання за посиланням: http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuzyNSk8Cw_sTAMj6mpkjnXDdssnp7nrR-JKDZ13TOun9O2Q/viewform.

Нам важлива Ваша думка!

 

З повагою управління освіти і науки облдержадміністрації

ЩОДО ВІДГУКІВ ТА ПРОПОЗИЦІЙ

Надійшла пропозиція від користувачів сайту, щодо створення архівних файлів, а точніше збереження старих новин і фото, які були розміщені раніше. 

Шановні відвідувачі, ми щиро вдячні за вашу активність і  допомогу у розвитку нашого сайту, але, нажаль, безкоштовний хостинг, який ми використовуємо на stenos.net є досить обмежений, і для того, щоб додати нові новини чи фото - потрібно видалити старі.  

Для вирішення цього питання в найближчий час планується додатково створити сторінку в соц. мережі facebook, яка дозволить значно більше розширити наші можливості. Про появу даної сторінки буде повідомлено на сайті у розділі "Новини". 

P.S.

Шановні відвідувачі сайту, просимо Вас у розділі "зворотній зв'язок" залишати власні (дійсні) електронні адреси (не вказувати нашу поштову скриньку) для того, щоб була можливість повідомляти Вас про вирішення того чи іншого питання.Антонівська ЗОШ тепер і у  Facebook:


https://www.facebook.com/groups/307507563460815/

Стаття

З користю для себе

Стаття

Відгуки і пропозиції

Маєте будь-які запитання? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наш сайт ще краще.

Зворотній звязок