Офіційний сайт Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Контакти: antonivka@email.ua тел. (03634)61242
ГоловнаАдміністраціяКонтакти

Авторизуватися

ПРОБНЕ ЗНО 2019

Складатимете ЗНО у 2019 році, та не знаєте як воно відбуватиметься?

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне ЗНО) уже кілька років поспіль єодним із способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (за відгуками вже теперішніх студентів).

Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2019, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та бланками відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час виконання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із обраних предметів.

Реєстрація на участь упробному ЗНО триватиме з 08 по 31 січня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО (www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua)

Терміни проведення пробного ЗНО 2019

16.03.2019 - українськамова та література;

23.03.2019 –англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія      України, математика, німецька мова,фізика, французька мова, хімія.

Більше інформації пропроведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті ЛьвівськогоРЦОЯО - www.lvivtest@lv.testportal.gov.ua  або на сайті Українського ЦОЯО – www.testportal.gov.ua.

Додаткову інформацію можна почерпнути на електронних ресурсах, вказаних за гіперпосиланнями нижче:

www.testportal.gov.uaсайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Розширена інформація щодо пошуку відомостей про ЗНО 2019

Розширена інформація щодопошуку відомостей про зовнішнє незалежне оцінювання, експертизу якості освітита моніторинг якості освіти у 2019 році

на порталі «Освіта Рівненщини»

 

Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів, батьки учнів!

 

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення.Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України,так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжуютьзмінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти якструктурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти,одним і завдань якого є інформаційно-методичний супровід проведення зовнішньогонезалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти тамоніторингу якості освітнього середовища.

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення ЗНО у 2019році, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієїінформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, форматупроведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «ОсвітаРівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА,експертиза якості освіти, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі,педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке кологромадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

  1. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів України у 2019 році,

2.     ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальнеon-line тестування,

3.     ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ,НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизиякості освіти та моніторингу якості освіти у 2018-2019 навчальному році,

4.      ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНОу закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а.,

5.      Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment),

  1. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році,
  2. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників,

8.     Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань длянаповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,

9.     Експертиза якості освіти: апробація електронних програмнихзасобів.

10. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх невивчають у школі,

11. ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2019 році.

Оскільки це ФОРУМ, то відвідувачі можуть задаватизапитання та оперативно отримувати на них відповіді. Окрім цього кожна тема маєкнопку «Підписатися» (її бачатьлише зареєстровані та авторизовані користувачі), якщо натиснете на цюкнопку, то Ви автоматично будете отримувати сповіщення про появу новин у данійтемі. Форуми ведуть працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освітиРівненського ОІППО.

Тепер дещо детальніше.

ТЕМА № 1. Вступнакампанія до вищих навчальних закладів України у 2019 році

У цій темі розміщується загальна інформація щодо вступної кампанії у 2019 році,умов прийому до вищих навчальних закладів (загальні), порядок рейтинговоговідбору абітурієнтів у 2019 році тощо.

Просимо звернути увагу, що у 2019 році абітурієнти під час реєстрації наЗНО будуть встановлювати пріоритетність обраних ВНЗ так, як це було у 2015, 2016, 2017 та 2018 роках.

Перелік вступних іспитів абітурієнт дізнається у приймальній комісії ВНЗ,коли ознайомлюється із його Умовами прийому.

ТЕМА № 2. ПІДГОТОВКАДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування

У даному розділі форуму розміщеногіперпосилання на базу ВИКОРИСТАНИХ тестових завдань Українського центруоцінювання якості освіти.

Хочемонаголосити на тому, що ДАНЕ ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ ЗАДУМАНЕТА УКЛАДЕНЕ ЗУСИЛЛЯМИ ПРАЦІВНИКІВ ЛЬВІВСЬКОГО РЦОЯО ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХЗАСАДАХ і ВИКЛЮЧНО ТИМИ ЗАВДАННЯМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЬПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ!!! 

Для того, щоб перевірити свої знання з тихпредметів, які виносяться на ЗНО у 2019 році, успішнопідготуватись до ДПА-2019 у форматі ЗНО-2019, спробувати своїсили у виконанні тестових технологій, пропонуємо всім відвідувачам даногофоруму скористатись ГІПЕРПОСИЛАННЯМ НА ЦЕЙ БАНК ЗАВДАНЬ.

Дані тестові завдання рекомендовані довикористання у першу чергу ВЧИТЕЛЯМ, які викладають в 11-класах закладів ЗСО,вчителям, викладачам, які здійснюють загальноосвітню підготовку в ПТНЗ, ВНЗІ-ІІ р.а., учні яких складатимуть ДПА у форматі ЗНО: пройдіть тестування,з'ясуйте відповіді на проблемні запитання (якщо такі були), ознайомтесь із видамитестових завдань: завдання з вибором 1 відповіді із 4, завдання з вибором 1відповіді із 5, завдання на встановлення відповідності, завдання навстановлення послідовності.

Перед кожним он-лайн тестуванням програмапише, з ЯКИХ видів завдань та у ЯКІЙ кількості складається НАБІР ТЕСТОВИХЗАВДАНЬ. Читаємо УВАЖНО УМОВИ!!! Після проходження тестування можна отримати варіантиправильних відповідей у порівнянні зі своїми та побачити набрану кількістьбалів.

УВАГА !!!Он-лайн тестування пропонує НАБІР тестових завдань – це НЕ ФОРМАТ тестового зошита Сертифікаційної роботи!!! 

Усі завдання укладено за предметами, потім зарозділами тощо. 
Тестові завдання можна копіювати(можна копіювати і правильні відповіді до них)
та використовувати у навчальному процесі підчас підготовки до ДПА та ЗНО. Успіхів вам, шановні відвідувачі даної теми нафорумі !!!

ТЕМА № 3. ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ,ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизи якості освіти тамоніторингу якості освіти у 2018-2019 навчальному році, є актуальною для працівників відділів, управлінь освітирайдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування,районних методичних кабінетів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.,професійно-технічних навчальних закладів, закладів загальної середньої освітиобласного підпорядкування, органів управління освітою в об’єднанихтериторіальних громадах Рівненщини, які відповідають за організацію тапроведення процедур ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освітина місцях. Окрім того, що завжди надсилаємо на електронну пошту офіційноголиста, будемо розміщувати повідомлення щодо проведення таких заходів на цьомуфорумі, прикріплюватиме необхідні інформаційно-методичні матеріали;повідомлення про заходи розміщуються на сайті.

Можна пропонувати теми для нарад, семінарів, лекцій, виступів, дискусій.

 ТЕМА № 4. ЗОВНІШНЄНЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗІ-ІІ р.а. Ця тема вміщує посилання нанормативно-правову базу Міністерства освіти і науки України, Українськогоцентру оцінювання якості освіти, Управління освіти і науки Рівненської ОДА таЛьвівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Рівненськогообласного інституту післядипломної педагогічної освіти про умови, терміни таформат проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, державноїпідсумкової атестації (далі – ДПА) випускників 11-х класів, студентів закладівзагальної середньої освіти, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а. у формі ЗНО.

ТЕМА № 5. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International StudentAssessment)

У цій темі подаються відомості про підготовку до проведення в України,зокрема в Рівненській області, міжнародного порівняльного дослідження якостіосвіти; про участь України у дослідженні.

У травні 2018 році заклади освіти Рівненщини долучились до проведенняконтрольного дослідження PISA-2018.

Результати аналітики очікуємо у грудні 2019 року.

ТЕМА № 6. Пробнезовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році

Дана тема буде висвітлювати всю необхідну інформацію щодо умов участі упробному тестуванні. Пробне тестування дає учням можливість психологічноадаптуватись до процедури, а це суттєво спрощує участь в основній сесії.Просимо максимально сприяти учням 11-х класів, студентам у реєстрації на пробнетестування, оскільки у 2019 році результати тестування основної сесії ЗНО з української мови та літератури (мова+ твір), математики чи історії України (за вибором учасника)та ще 1 (одного) предмета будутьзараховуватись як ДПА за шкалою від 1 до 12 балів у закладах ЗСО, ПТНЗ та ВНЗІ-ІІ р.а.

ТЕМА № 7. Моніторингякості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників

Дана тема буде актуальною для вчителів, викладачів. Тут продовжиморозміщувати відомості про проведення моніторингових досліджень якості освітисеред учителів, у тому числі он-лайн тестувань для вказаної категорії; питань,які стосуються сертифікації педагогічних працівників.

ТЕМА № 8. Експертизаякості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українськогоцентру оцінювання якості освіти,

Дана тема форуму повідомлятиме про заходи, спрямовані на проведенняапробації тестових завдань для наповнення банку тестових завдань УЦОЯО. Участьв апробації будуть брати ті заклади освіти, які будуть визначені спільниминаказами ЛРЦОЯО та УОН РОДА.

ТЕМА № 9. Експертизаякості освіти: апробація електронних програмних засобів

У цій темі буде вміщуватись актуальна інформація щодопроведення процедур експертизи якості освіти в частині апробації електроннихпрограмних засобів, що здійснюється на замовлення МОН України.

ТЕМА № 10. ЗНО:українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі.

Дана тема містить повідомлення про життя, творчудіяльність українських письменників. Формат матеріалу дозволяє відкрити длясебе письменника таким, яким його не вивчають у шкільному курсі з українськоїлітератури.

Окрім цього в тему включені повідомлення про те, де можназнайти екранізацію тих художніх творів, які є у програмі з української мови талітератури ЗНО у 2018 році.

ТЕМА № 11. ВСТУП доМАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2019 році

У цій темі буде вміщуватись актуальна інформація щодопроведення процедур вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО у2019 році, що працюють в Україні з 2017 року.

ЗНО


Детальну інформацію щодо проведення у 2018-2019 навчальному році процедур моніторингу якості освіти, експертизи якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема державної підсумкової атестації у формі ЗНО можна знайти за цими посиланнями:


http://www.lvtest.org.uahttp://testportal.gov.ua
Результат пошуку зображень за запитом "український центр оцінювання якості освіти"

Стаття

Відгуки і пропозиції

Маєте будь-які запитання? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наш сайт ще краще.

Зворотній звязок