Офіційний сайт Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Контакти: antonivka@email.ua тел. (03634)61242
ГоловнаАдміністраціяКонтакти

Авторизуватися

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ласкаво просимо на сайт нашої школи. Розумна людина вчиться і підвищує освіту все своє життя. В наш час освіта - це основа для подальшого зростання і розвитку. Наша школа пропонує високоякісні та перевірені часом послуги в галузі підвищення освіти. Школа має добре обладнані навчальні кабінети і лабораторії, комп'ютери розташовані не тільки в кабінетах інформатики, але і в кабінеті математики. Якісна освіта - основа Вашої кар'єри.

Наша школа знаходиться за адресою: Рівненська обл. Володимирецький р-н, с. Антонівка, вул. Шкільна, 2.

Місія школи - формування майбутньої еліти України, відродження інтелігенції села, пошук шляхів доктрин впровадження нових  педагогічних технологій,  розвиток природних здібностей і обдарувань учнів, формування творчої особистості; виховування покоління гуманістів і патріотів для яких найвищим ідеалом є єдність особистих та національно-державних інтересів.

 

Завдання школи -  створити умови для здобуття учнями освіти понад державний мінімум; допомогти школярам вибрати вищий навчальний заклад України для продовження навчання відповідно раніше вибраним профілем.

 

Методична проблема закладу

 «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом особистісно орієнтованого навчання та виховання».

 

Основні напрямки роботи закладу:

  • особистісно-орієнтований підхід до учнів;
  • робота з обдарованими школярами, їх самореалізація у процесі навчання і виховання;
  • створення педагогічних умов для реалізації програми  з профільним вивченням предметів;
  • впровадження науково-дослідницької роботи;
  • комп’ютеризація навчально-виховного процесу;
  • виховання потреби ведення здорового способу життя;
  • естетичне виховання дітей;
  • виховання покоління   патріотів.

З історії школи

    Як свідчать історичні джерела, освітня установа в селі Антонівка почала працювати в кінці 20-х років ХІХ ст. Польська держава відкрила чотирикласну початкову школу у колишньому приміщенні гміни з метою полонізації місцевого українського населення (до 1991 року школа розташовувалась у тому ж приміщенні. Згодом було добудовано ще один корпус, майстерню, їдальню). Викладали в школі вчителі поляки, які забезпечували виконання державної політики.

     У післявоєнний час школа відновила свою роботу, як семирічна. З 1.08.1952 року школа стала середньою. У 1955 році здійснено перший випуск 18 учнів з середньою освітою. У 1991р. було побудоване нове приміщення школи. З 2002 року загальноосвітню школу  І – ІІІ ст. було реорганізовано в лісотехнічний ліцей. З 01.09.2006р. заклад функціонує як загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

                  

Стаття

Відгуки і пропозиції

Маєте будь-які запитання? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наш сайт ще краще.

Зворотній звязок